Op het bestuurskantoor zijn we bereikbaar via (0172) 41 88 30.
Tussen 09.00u en 16.30u nemen we telefoon aan (m.u.v. 12.45u tm 13.15u).
Mailcontact kan rechtstreeks via onderstaande mailadressen.

Directie
René Tromp Directeur-bestuurder r.tromp@gpown.nl
Henk Eilander Directeur Academie/Projecten h.eilander@gpown.nl
Algemeen
Annemarie vd Laan Directiesecretaresse/Officemanager directiesecretariaat@gpown.nl
Dinie Gunnink Communicatie/secretariaat secretariaat@gpown.nl
Jannet Boogaard Adm. medewerkster/telefoniste administratie@gpown.nl
Natalie vd Broek Adm. medewerkster/telefoniste n.vdbroek@gpown.nl
Financiën
Jeanette Barnhoorn Financieel controller j.barnhoorn@gpown.nl
Joyce Koudijzer Financieel medewerkster j.koudijzer@gpown.nl
Personeel
Marga Zorn P&O adviseur m.zorn@gpown.nl
Erna v Engelen P&O adviseur e.vengelen@gpown.nl
Ellis Oosterman Adm. ondersteuner P&O e.oosterman@gpown.nl
PABO/Coaching
Paul v Oudheusden Opleider/(beeld)coach pj.vanoudheusden@gpown.nl